KONST / Litografier / Färglitografi 7437077
nr 743 7077
Färglitografi
+ bok, Mårten Andersson, 1135/1400, motivets mått: 45x48
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:19:25
26/2 17:27:25
27 feb
På tema grafik i februari har vi litografier, etsningar med mera av Anders Zorn, Roberto Matta, Lage Lindell, Bengt Lindström, Carl Fredrik Reuterswärd och Roland Svensson med flera.